KONST / Litografier / Färglitografi 13714370
nr 1371 4370
Färglitografi
Hag Hans Engstedt: "Tranfamiljen". Signerad, numrerad 95/240. Motivet: 31x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:44:07
150 kr
250 kr
300 kr